Двоє людей стоять і в піднятих руках тримають табличку з написом: "Царство Небесне". А поруч них стоїть ангел. На сцену виходить група людей в брудних одягах. До ангелу наближається один з них з мішком грошей. Назвемо його Багатий.

АНГЕЛ: Одну хвилину! Що це?
БАГАТИЙ: Це гроші. Тут чотири мільйони. Цього цілком достатньо, щоб заплатити за право на вхід у ці ворота. Ніхто на землі мені ще не пручався, і всі переді мною схилялися. Пусти мене!
АНГЕЛ: Чому твій одяг такий брудний?
БАГАТИЙ: Ти розумієш, іноді доводилося збирати гроші в грязі, і я не завжди йшов чистою дорогою. Але я ніколи не думав, що я такий брудний! Дійсно, який же я брудний! (Іде в сторону)

До ангела підходить Трудівник - людина з молотом у руках.

ТРУДІВНИК: Це я приношу тобі як право на мій вхід в ці ворота і як символ моєї важкої безперервної праці в моєму земному житті.
АНГЕЛ: Цього недостатньо! Яким чином сталося, що твій одяг такий брудний? Ти не можеш пройти в Царство Небесне в такому брудному одязі.
ТРУДІВНИК: А й справді який же я брудний. Коли мені доводилось працювати, то я ніколи не замічав що сильно забруднююсь. Як жаль!

Трудівник відходить убік. До ангелу підходить Жінка-доброчинниця. Вона подає ангелу пакет з листами.

АНГЕЛ: Що це?
ДОБРОЧИННИЦЯ: Це листи. Прочитай їх, вони написані людьми, яким я робила добрі справи. Вони всі гаряче дякують мені. Оскільки я була така добра, небо повинно бути відкрито для мене.
АНГЕЛ: Цього недостатньо! Чи можеш ти мені сказати чому твоє плаття таке брудне?
ДОБРОЧИННИЦЯ: Що, це так важливо?
АНГЕЛ: Бери свої листи назад, мені не потрібні рекомендації людей. Я не можу пропустити тебе до Царства Божого!

Доброчинница відходить убік, приєднуючись до тих, кого теж не пропустили. До ангелу підходить людина з Біблією в руках.

ЛЮДИНА З БІБЛІЄЮ: Ось книга, яку я вивчав все моє життя. Запитай мене, я тобі відповім на всі питання, хоча б найважчі.
АНГЕЛ: Цього недостатньо. Важливо те, що твій одяг такий брудний. Йди геть.
ЛЮДИНА З БІБЛІЄЮ: Так, це вірно. Чому я раніше не помічав її кольору? Це світло, яке виходить з цих воріт, робить мій одяг брудним і нікчемним. (Із соромом іде геть)

Підходить Жінка-молитвенница.

МОЛИТВЕНИЦЯ: Я приношу тобі 3 612 768 молитов.

АНГЕЛ: Цього недостатньо! Чому твоє плаття так брудне? Хіба ти не читала завіту Ісуса: А, молячись, не говоріть зайвого, як ті погани, бо думають, що в своєму велемовстві будуть почуті?

МОЛИТВЕНИЦЯ: Пробачте, але мене запевнили, що якщо читаєш молитви, то всі труднощі зникнуть. На жаль! Виявляється, це не вірно. (Іде зі сльозами)

До ангела підходить людина з обличчям страждальця.

СТРАЖДАЛЕЦЬ: Я страждав. Я багато страждав. Пропусти ж мене туди, де немає страждань і сліз, щоб я назавжди заспокоївся.

АНГЕЛ: Мені шкода тебе, але твій одяг не є досить чистий, щоб увійти сюди.

СТРАЖДАЛЕЦЬ: Але я думав, що моїх страждань і сліз вистачить, щоб омити мій брудний одяг. О, як же я нещасний! (Відходить убік)

Входить чоловік з радісним обличчям, в білому одязі. Він безперешкодно проходить через ворота. Всі інші накидаються на ангела.

БАГАТИЙ: Чому ця людина, яка не принесла з собою нічого так вільно увійшла в Царство? Чому ти не пускаєш нас?

АНГЕЛ: Чи помітили ви білосніжність його одягу? Він вимив його в крові Агнця. Так написано в Одкровенні. "І він сказав мені: Це ті, що прийшли від великого горя, і випрали одяг свій і вибілили одяг свій кров’ю Агнця. За це вони перебувають нині перед престолом Бога і служать Йому день і ніч в храмі Його, і Той, Хто сидить на престолі, перебуваючи в них. Чи чули ви, що кров Ісуса Христа очищає від усякого гріха?

МОЛИТВЕНИЦЯ: Так, але ми вірили, що є й інші засоби, щоб потрапити в Царство Боже. Ми помилилися, ми хочемо зробити те, що ти говориш - омити наш одяг в цій дорогоцінній крові Христа.

АНГЕЛ: Тепер вже пізно. Потрібно було зробити це раніше, ніж постати перед воротами неба.

Люди йдуть, плачучи і ридаючи під дуже сумну музику.


Нет комментариев

К сожелению еще никто не добавил комментарий к даному материалу

avatar