ДІЙОВІ ОСОБИ: Головний герой (людина з мішком за плечима), і ще четверо: фізіолог, дівчина, алкоголік, християнин.

Реквізит: Мішок з чим-небудь всередині.

Четверо людей стоять у ряд, повернувшись спиною до глядачів. Входить головний герой з мішком за плечима. Він голосно голосить: "О, мій тягар настільки важкий, що ніхто не в силі його нести! Хто-небудь може мені допомогти? "

Він звертається до першої людини, до Фізіолога. Той повертається, і глядачі бачать, що у нього в руках багато товстих книжок. Це довідники по анатомії і фізіології. Фізіолог пояснює, що ноша важка, тому що наші м'язи влаштовані особливим чином. Якщо тяжкість підняти правильно, то можна зменшити навантаження і т. д. Потім фізіолог радить головному героєві прочитати його книги, він може навіть називати імена відомих учених і їх відкриття або теорії. Головний герой відповідає, що він читав це, і йому не допомогло. Фізіолог розгортається спиною до залу, а Герой звертається тепер до дівчини.

Дівчина з радістю обіцяє йому допомогти. Вона починає загравати з Героєм, потім спиратися ліктем на його руку, від чого той стає ще важче. Герой звільняється від неї і тепер звертається до алкоголіка.

Алкоголік, звичайно ж, пропонує йому випити і забутися, наливаючи з пляшки в стакан. Головний герой бере склянку, підносить до рота, але потім, передумавши, виливає вміст на підлогу і відкидає склянку. "Ні, - каже він, - я це вже пробував, але мені стало ще гірше".

Коли головний герой звертається до християнина, той говорить, що йому потрібен Ісус! Герой вірить йому, падає на коліна і кається, після чого мішок падає із його спини.


Нет комментариев

К сожелению еще никто не добавил комментарий к даному материалу

avatar