На сцені стоять чотири пари, які тримають в руках покривала, вони закривають музейні експонати. На сцену входить екскурсовод і турист.

ЕКСКУРСОВОД: Ласкаво просимо в наш чудовий музей, де зібрані унікальні експонати всіх часів і народів. Тут ви зможете побачити унікальні екземпляри науки і техніки. Ця екскурсія запам'ятається вам надовго. Ось перед вами абсолютно чудовий експонат. Цей предмет був винайдений ще на зорі людства. Отже, перед вами механічний годинник.

Покривало, що прикриває перший експонат падає. Перед глядачами відкривається незвичайна картина: двоє людей зображують годинник. При цьому один з них показує стрілки, інший - зозулю. Турист виражає свої емоції. Годинник знову закривають покривалом.

ЕКСКУРСОВОД: Другим експонатом нашого музею є предмет, простий в обігу, доступний в рекламі. Пральна машина!

Покривало знову падає. Тепер троє людей зображують пральну машину. Двоє показують руками квадрат, а третій, що сидить в середині крутить якусь ганчірку.

ЕКСКУРСОВОД: Ще один унікальний експонат нашого музею - це друг і помічник у родині, який допоможе заощадити вам час при прибиранні квартири. Пилосос!

Покривало падає, на сцені без всяких рухів стоїть людина з віником і совком у руках.

ТУРИСТ: Як же він працює?
ЕКСКУРСОВОД: Зараз я його включу.

Екскурсовод натискає "на кнопочку", яка знаходиться десь за лівим вухом у "пилососа", і той відразу починає працювати: пихкати, підмітаючи підлогу за допомогою совка і віника, піднімаючи якомога більше пилу. Він так і йде зі сцени.

ЕКСКУРСОВОД: А тепер дозвольте вас трохи здивувати, тому що наш наступний експонат це…

Покривало як би не заплановано падає. Глядачі бачать, що на підлозі лежить людина. Він солодко хропе. Екскурсовод в подиві накидається на нього.

ЕКСКУРСОВОД: Макарич! Вставай зараз же! Що ти тут робиш? (Макарич злякано підскакує і намагається виправдатися) Вибачте, це наш сторож, заснув тут на посту. Що ти тут робиш, я тебе питаю? Яка ганьба! І це перед іноземною делегацією! Ти звільнений, забирайся звідси!
ТУРИСТ: Зачекайте, зачекайте! Адже це теж непростий винахід. Можна сказати навіть музейний експонат.
ЕКСКУРСОВОД: Що? Музейний експонат? Макарич - музейний експонат? Іди звідси, ти звільнений, не чув хіба?
ТУРИСТ: Почекайте, але ж він - людина, а значить, це саме унікальне творіння, яке коли-небудь було створено. І ніякі пральні машинки, ніякі годинник і пилососи не можуть зрівнятися з ним. Тому що людина - це вище творіння Боже.
ЕКСКУРСОВОД: Ви хочете сказати, що він ..

ТУРИСТ: І він, і ви, і я, і вони (показує на глядачів) унікальні. Скажіть, що може бути складніше влаштовано, ніж людина? І ось ще що. Як і до всіх цих приладів, для людини теж додається інструкція. Вона у мене з собою. Це Біблія. Бог - наш Винахідник, Творець, якщо хочете. Він створив нас за своїм образом і подобою, наділив вічною душею, розумом і вільною волею і дав нам Своє Слово - інструкцію до застосування. І нам потрібно частіше її читати.
ЕКСКУРСОВОД: Дакуємо вам!! Завдяки вам ми дізналися, що ніяка техніка не зрівняється з Божим творінням – людиною.


Нет комментариев

К сожелению еще никто не добавил комментарий к даному материалу

avatar