Ведучий ставить стілець посеред сцени. Потім, показавши глядачам табличку з написом "Не чіпати", він ставить її на стілець і йде.

Починає звучати весела, жвава музика. Входить чоловік. Він дивиться на табличку, потім обережно торкається до спинки стільця. Побачивши, що він не представляє для нього ніякої небезпеки, людина скидає табличку зі стільця. Потім, ще раз доторкнувшись до стільця, він раптом прилипає до нього однією рукою. Намагається звільнитися, але всі спроби марні.

На сцену виходить хлопець-баскетболіст. Він б'є уявний м'яч об підлогу і кличе людину, який прилип до стільця пограти з ним. Але той відмовляється, усім виглядом показуючи, що йому і тут добре. Коли баскетболіст йде, він намагається знову відірватися від стільця, але нічого не виходить.

На сцену виходить дівчина з квіточкою. Вона дивиться на людину, який прилип однією рукою до стільця, і як би запрошує піти разом з нею. Той робить вигляд, що соромиться, дівчина ображається і йде. Людина знову намагається відірватися від стільця, але прилипає до нього ще більше, вже й другою рукою.

Тепер з'являється бабуся. Вона, скорчившись, кульгає по сцені. Побачивши стілець, бабуся, очевидно бажаючи присісти на нього, швидше шкандибає, але людина випереджає її, сам сідаючи на стілець. При цьому руки його так і залишаються прилиплими до стільця в колишніх місцях. Стара підходить до нього і жестами показує, щоб той поступився їй місцем, вона скаржиться на свою хвору спину. Але прилип людина відводить очі убік, адже він не може встати. Бабуся, зітхнувши, відходить. А наш герой з усією силою намагається відірватися від стільця, він буквально стрибає разом з ним. Все марно.

Музика змінюється на спокійну і утихомирену. Входить чоловік з Біблією в руках. Він може бути в білому одязі, але це не обов'язково. Подивившись на прилиплу людину, він, похитавши головою, піднімає табличку з підлоги і показує її спочатку йому, потім глядачам. На її зворотній стороні написано: "ГРІХ". Людина з Біблією показує прилиплому на небо, відкриває перед ним Біблію, як би радить покаятися. Але той крутить головою, не погоджується. Потім у нього відлипати одна рука. Він крутить пальцем біля скроні, але потім, зрозумівши, що рука-то чудом відлипла, дивиться на неї, потім на людину з Біблією. У нього відлипає і друга рука. Людина з Біблією допомагає йому встати зі стільця. Той встає, бере в руки розкриту Біблію, і, стаючи на коліна, кається, низько схиливши голову.


Нет комментариев

К сожелению еще никто не добавил комментарий к даному материалу

avatar