Посеред сцени на стільці сидить людина і грає на гітарі. Він повинен грати дуже добре або добре. Виходить інший чоловік, він грає головну роль. Назвемо його Герой. Герой підходить до гітариста і жестами просить його навчити грати на гітарі. Той погоджується і починає вчити. Але у героя нічого не виходить. Гітарист злиться, забирає гітару, вішає на героя табличку з написом «БЕЗДАРНИЙ» і йде.

Наступним на сцену виходить спортсмен. Він піднімає уявну штангу, мацає свої мускули і т.д. Герой теж намагається підняти штангу, але у нього знову нічого не виходить. Спортсмен намагається щось йому показати, але потім, махнувши рукою, вішає на нього табличку «СЛАБАК» і йде.

На сцену виходить красива дівчина з дзеркальцем. Вона постійно чепуриться і виглядає в дзеркало. Герой підходить до неї і теж заглядає в її дзеркало. Дівчина показує на нього, що у нього жахлива зовнішність і знову розхвалює свою красу. Герой намагається щось заперечити їй, але вона вішає на нього табличку «НЕКРАСИВИЙ» і йде.

Наступний людина - учений з книгами. Це людина в окулярах з розумним обличчям. Він намагається щось пояснити герою, але той навіть рахує щось на пальцях, але всім виглядом повинен показати, що йому нічого не зрозуміло. Вчений вішає на нього табличку «НЕРОЗУМНИЙ» і йде зі сцени.

Останнім на сцену виходить бізнесмен з радіотелефоном. Він наче щось каже в слухавку. Герой ходить навколо нього, роздивляється. Потім бізнесмен дістає з кишені гроші, показує їх героєві. Той у свою чергу вивертає порожні кишені. Бізнесмен показує в русі, що в нього є крута машина. Герой може зобразити щось на зразок велосипеда. Бізнесмен вішає на нього табличку "НЕВДАХА" і віддаляється.

Герой за цей час не повинен знімати таблички або якось звертати на них увагу. Тепер він виходить на передній план сцени і показує сильне зламання свого духу. Він може схилити голову, або навпаки, піднявши її до неба, помолитися.

Входить Христос у білому одязі і знімає з нього усі таблички. Потім він обіймає його і вішає на нього табличку "ВРЯТОВАНИЙ" і вони разом ідуть.


Нет комментариев

К сожелению еще никто не добавил комментарий к даному материалу

avatar