Мы работаем над новым сайтом. Сайт находится здесь: beta.days4god.com
Двоє людей стоять і в піднятих руках тримають табличку з написом: "Царство Небесне". А поруч них стоїть ангел. На сцену виходить група людей в брудних одягах. До ангелу наближається один з них з мішком грошей. Назвемо його Багатий.
На сцені стоять чотири пари, які тримають в руках покривала, вони закривають музейні експонати. На сцену входить екскурсовод і турист.

ЕКСКУРСОВОД: Ласкаво просимо в наш чудовий музей, де зібрані унікальні експонати всіх часів і народів. Тут ви зможете побачити унікальні екземпляри науки і техніки. Ця екскурсія запам'ятається вам надовго. Ось перед вами абсолютно чудовий експонат. Цей предмет був винайдений ще на зорі людства. Отже, перед вами механічний годинник.

ВЕДУЧИЙ: Давайте піднімемося на висоту пташиного польоту і зверху подивимося на життя людей. У житті кожної людини багато занять. У кожного є своя робота, свої розваги. Отже, робота ...

Ведучий іде і далі читає свої слова за сценою. На сцену виходять кілька людей. Включається фонограма, в цей час вони жестами зображують кожний окремо виконання якої-небудь роботи: швачка шиє, водій водить машину, прибиральниця прибирає, перукар стриже, тесля стукає молотком і т.д.

ДІЙОВІ ОСОБИ: Головний герой (людина з мішком за плечима), і ще четверо: фізіолог, дівчина, алкоголік, християнин.

Реквізит: Мішок з чим-небудь всередині.

Четверо людей стоять у ряд, повернувшись спиною до глядачів. Входить головний герой з мішком за плечима. Він голосно голосить: "О, мій тягар настільки важкий, що ніхто не в силі його нести! Хто-небудь може мені допомогти? "

Посеред сцени на стільці сидить людина і грає на гітарі. Він повинен грати дуже добре або добре. Виходить інший чоловік, він грає головну роль. Назвемо його Герой. Герой підходить до гітариста і жестами просить його навчити грати на гітарі. Той погоджується і починає вчити. Але у героя нічого не виходить. Гітарист злиться, забирає гітару, вішає на героя табличку з написом «БЕЗДАРНИЙ» і йде.
Ведучий ставить стілець посеред сцени. Потім, показавши глядачам табличку з написом "Не чіпати", він ставить її на стілець і йде.

Починає звучати весела, жвава музика. Входить чоловік. Він дивиться на табличку, потім обережно торкається до спинки стільця. Побачивши, що він не представляє для нього ніякої небезпеки, людина скидає табличку зі стільця. Потім, ще раз доторкнувшись до стільця, він раптом прилипає до нього однією рукою. Намагається звільнитися, але всі спроби марні.

Ми – люди!
На сцену виходить ведучий і починає читати або писати за столом. Несподівано на сцену вибігає людина, яка своїми рухами нагадує курку.
ВЕДУЧИЙ: Не зрозумів, хто його впустив на сцену? В чому справа? Ти хто?
КУРКА: Не бачиш? Я - курка. Пок-пок-пок

Дійові особи: Євангеліст, дівчинка, підліток, юнак

1 сцена
Дівчинка жонглює, до неї підходить євангеліст ...
Євангеліст: Здрастуй! У тебе здорово виходить!
Дівчинка: А я багато тренуюся, тому гарно жонглюю.
Євангеліст: Ми святкуємо в цю неділю Свято жнив. Не хотіла б ти прийти на богослужіння до нас?

1 2 3 4 5 »